Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

CHP’li meclis üyeleri ikiye bölündü

CHP’li meclis üyeleri ikiye bölündü

Torbalı Belediyesi Mart ayı olağan belediye meclis toplantısı bugün saat 16.00’da gerçekleşecek. Meclis öncesi gerçekleşecek olan CHP Grup toplantısının başkanlığını Övünç Demir’in yapması bekleniyor. Bazı meclis üyelerinin toplantıya katılmayarak Övünç Demir’e tepkilerini göstermesi beklenirken, 8 meclis üyesinin ise Övünç Demir ile hareket edeceği öğrenildi.

ÖVÜNÇ DEMİR İLE HAREKET EDEN MECLİS ÜYELERİ

CHP kulislerinden edinilen bilgilere göre kongre sürecinde de Övünç Demir’i destekleyen Özkan Altun, Övünç Demir ile hareket etmeye devam edecek. Yıldız Sivrikaya’nın istifası ile belediye meclisinde bugün göreve başlayacak olan Arif Yaşlak da Demir’in ilçe başkanlığını destekliyor. Kongre sürecinde Yıldız Sivrikaya’yı destekleyen Mesut Güler, Sıla İlgi Akkaş, Metin Şahin ve Savaş Benli’nin de Övünç Demir ile uyumlu çalışacakları öğrenildi. Bu isimlere son olarak Özkan Yıldız ve Musa Serbest’in de eklendiği parti kulislerinde konuşuluyor.

BOYKOT OLUR MU?

Önceki aylarda gerçekleşen ve belediye bütçesinin oylandığı meclis toplantısına bazı meclis üyelerinin katılmayarak boykot kararı almışlardı. Bugün gerçekleşecek olan belediye meclis toplantısında da benzer bir durumun yaşanabileceği öğrenildi. Belediye Başkanı Mithat Tekin’in, kendisiyle beraber hareket eden bazı meclis üyelerine “meclise gelmeyin” şeklinde talimat vereceği iddia edildi.

HERKES O FOTOĞRAFI BEKLİYOR

Öte yandan saat 16:00’da gerçekleşecek olan belediye meclis toplantısı nedeniyle saat 15.00’da CHP Grup toplantısı gerçekleşecek. BKM’de gerçekleşecek olan grup toplantısına Övünç Demir başkanlık edecek. CHP tabanı şimdi grup toplantısında çekilecek olan fotoğrafı beklemeye başladı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ