Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Cumhur İttifakı’na destek artıyor

Cumhur İttifakı’na destek artıyor

Çaybaşı’nın sevilen isimlerinden Okan Şentürk, Cumhur İttifakı’na destek vermek amacıyla AK Parti’ye üye oldu. Geçimini çiftçilik yaparak sağlayan Şentürk’e parti rozetini AK Parti İlçe Başkanı Metin Yüğrük taktı

14 Mayıs’ta yapılacağı açıklanan Cumhurbaşkanlığı seçimleri arifesinde siyasi partilerdeki hareketlilik devam ediyor. Bugüne kadar gerçekleşen birçok genel seçimde Torbalı’da birinci parti olan AK Parti’ye katılımlar da arttı. Son olarak Çaybaşı’da çiftçilik yaparak geçimini sağlayan Okan Şentürk, AK Parti saflarına katıldı.

“MEMLEKETİME SAHİP ÇIKMAK İÇİN BURADAYIM”

Bu seçimin önceki seçimlerden çok daha önemli olduğunu belirten Okan Şentürk, “Bugüne kadar zaten her seçimde Erdoğan’a destek verdik. Ancak bu seçim öncekilerden çok daha farklı. O nedenle ülkemize, milletimize ve çocuklarımızın geleceğine sahip çıkmak için AK Parti’ye üye olmaya karar verdim. Milletimizin de bu yönde karar alacağına inanıyorum. Hem Türkiye’de, hem de Torbalı’da birinci parti olacağız” dedi.

ÜYE KATILIMLARI ARTTI

Seçimlere kısa bir süre kala partiye yoğun bir katılımın olduğunu belirten AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Partimize çok yoğun bir katılım var. Özellikle son dönemde birçok vatandaşımız gelip partimize üye oluyor. Ülkesini ve milletini seven, ülkemizin geleceğini düşünen her vatandaşımızın adresi AK Parti saflarıdır. Yeni katılımlarla beraber AK Parti ailesi olarak büyümeye, güçlenmeye devam ediyoruz. Bugün de Çaybaşı’nın değerli isimlerinden Okan Şentürk’e rozetini takdim ettik, kendisine ailemize hoş geldin diyoruz” ifadelerini kullandı.

SKM’DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Öte yandan AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi de çalışmalarına başladı. Cumartesi günü gerçekleştirdiği toplantı ile saha çalışmalarına başlayan AK Parti Torbalı SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar, gün boyu sandık görevlileri ile tek tek toplantı yaparak, yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. SKM’de görev dağılımı da yapıldı. AK Parti 14 Mayıs’a kadar Torbalı’da dört koldan çalışıp Cumhur İttifakı’na destek isteyecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ