Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

İlçe başkanı oldu

İlçe başkanı oldu

Şubat ayında Ali Osman Günindi tarafından kurulan Aydınlık Geleceğin Partisi, İzmir’de teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor. Partinin İzmir İl Başkanlığı’na Torbalı’nın dünya şampiyonu boksörü Cesur Turgay atanırken, ilçelerde de çalışmalar devam ediyor. Son olarak Torbalı Teşkilatı kurulan partinin ilçe başkanlığına Ferdi Turgay atandı.

İZMİR TEŞKİLATI ŞAMPİYONA EMANET

Başta Ayrancılar olmak üzere kent genelinde önemli yatırımları bulunan, sporcu kimliğinin yanı sıra müteahhitlik yapan başarılı isim, teşkilatlanma çalışmalarına ağırlık verdi. İl genelinde, önemli isimlerle görüşüp ilçe teşkilatlanmalarını da tamamlayacak olan Cesur Turgay, mazbatasını almasıyla İzmir genelindeki İlçe Başkanlarının atamasını yapmaya başladı.

TORBALI’YA GENÇ İLÇE BAŞKANI

Aydınlık Geleceğin Partisi İzmir İl Başkanı Cesur Turgay partinin Torbalı İlçe Başkanlığı görevine yeğeni Ferdi Turgay’ı atadı. 29 yaşındaki Ferdi Turgay göreve başlamasıyla İlçenin en  genç siyasi parti başkanı oldu. Turgay Aydınlık Geleceğin Partisi İlçede yapacağı çalışmalara değinerek ” Yeni kurulan siyasi partimizin Torbalı İlçe Başkanı olarak göreve başladım. Özgürlük ve demokrasi ortamında insan hakları ve adalet için gelecek için hak ve hukuk platformu içerisinde bulunan Aydınlık Geleceğin Partisi (AYGİP) tüm vatandaşlarımızın yanında olarak siz değerli vatandaşlarımızın  tüm dertleriyle yanında olmak suretiyle kurulmuştur. Şimdi de siz değerli vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla yeni bir gelecek ve adalet  için yanınızdayız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ