Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

MHP, kendi yerine taşındı

MHP, kendi yerine taşındı

Kısa bir süre önce kendi yerine taşınan MHP Torbalı İlçe Teşkilatına ilk ziyaret Cumhur İttifakı ortağı AK Parti tarafından gerçekleştirildi

Torbalı’da kurulduğu günden bu yana kiralık binalarda faaliyet gösteren Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Teşkilatı, İlçe Başkanı Veli Kaçar’ın göreve gelmesiyle beraber kendi yerini satın aldı. Kazım Dirik Caddesi üzerinde bulunan yeri satın alarak faaliyete geçiren MHP, kira derdinden kurtulmuş oldu. Kısa bir süre önce kendi yerinde hizmet vermeye başlayan MHP’ye ilk hayırlı olsun ziyareti de Cumhur İttifakı ortağı AK Parti’den geldi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar ve ilçe yönetimi ile MHP’ye ziyaret gerçekleştiren AK Parti İlçe Teşkilatı’nı MHP İlçe Başkanı Veli Kaçar ile İlçe Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı. AK Parti İlçe Başkanı Selman Günaydın, hayırlı olsun dileklerini ileterek, “Milliyetçi Hareket Parti’mizin ilçe başkanı ve yöneticilerini gösterdikleri özveriden dolayı tebrik ediyorum. Allah onlara bu güzel çatı altında hem ilçemize, hem de ülkemize hayırlı hizmetler etmeyi nasip etsin. Güle güle otursunlar İnşallah” ifadelerini kullandı. MHP İlçe Başkanı Veli Kaçar da bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’na teşekkür etti. Ziyarette karşılıklı olarak birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ