Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Reklamın yeni adresi Metropolis Ajans


Torbalı’nın sevilen genç işadamı Emre Toğrul, yeni kurduğu Metropolis Ajans ile reklam sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Genç işadamı Emre Toğrul, son teknoloji ürünü makinelerle Torbalı halkına hizmet verecek. Alpkent Mahallesi, 1047 Sokak’ta hizmet veren Metropolis Ajans, ışıklı-ışıksız tabela, totem, kutu harfli tabela, cephe kaplama, araç giydirme ve dijital baskı ile ilçe halkına hizmet veriyor. Uzman ekibiyle sektöre yeni bir soluk getiren Metropolis Ajans, pandemi döneminde yaptığı yatırımla istihdama da önemli bir katkı sağladı.

İZMİR’İN SAYILI FİRMALARINDAN OLDU

Sadece Torbalı değil, İzmir’de de adından söz ettiren Metropolis Ajans, kaliteli malzeme ve uygun fiyatıyla tercih sebebi oluyor. Aldığı işleri kısa sürede ve sorunsuz teslim eden firma, yurtdışından getirdiği makinalarla şimdiden kendini kanıtladı. Torbalı’nın ve İzmir’in en kapsamlı reklam ajanslarından olan Metropolis Ajans, aldığı işi birkaç dakikada teslim edebiliyor. 500 metrekarelik kapalı alana sahip tesiste 7 kişi çaışıyor.

KISA SÜREDE BİRÇOK SİPARİŞ ALDILAR

Pandemi döneminde ilçeye önemli bir tesis kazandıran Metropolis Ajans sahibi Emre Toğrul, “Torbalı’da ve bu bölgede önemli bir eksikliği tamamlamak, kriz döneminde istihdama katkı sağlamak amacıyla bu tesisi ilçemize kazandırdık. Uzman ekibimiz, kaliteli malzeme ve son teknoloji ürünü makinelerimizle aldığımız işi çok kısa bir sürede sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Hizmet verdiğimiz ilk günden beri birçok sipariş aldık. Bunların da tamamını sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde teslim ettik. Gösterdikleri ilgi nedeniyle tüm Torbalı halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ