Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Belediye teyakkuza geçti!

Belediye teyakkuza geçti!

Torbalı’da hayatı olumsuz etkileyen sağanak yağış üzerine Gazete Torbalı ilçedeki tehlikeye dikkat çekmiş ve Torbalı Belediyesi’ni önlem almaya davet etmişti. Yapılan haberler sonucu Torbalı Belediyesi harekete geçti. Belediyeden yapılan açıklamada, belediye ekiplerinin sahada olduğu ve müdahale gerektiren durumlara karşı tedbirler alındığı ifadelerine yer verildi. Belediyenin resmi sosyal hesaplarından yapılan açıklamada, “Hizmet ordumuz teyakkuz halinde. Ekiplerimiz yağmur sularının tahliyesi için kanal ve derelerde iş makineleri ile genişletme çalışması yürütüyor” denildi.

EVDEN ÇIKMAYIN UYARISI YAPILDI

Torbalı halkına evden çıkmayın uyarısı yapan Torbalı Belediyesi, “Belediyemiz aşırı yağışlardan olumsuz etkilenilen bölgelerde yoğun şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için gece saatlerinden beri teyakkuza geçen hizmet ordumuz ilçenin dört bir noktasında çalışmalarını sürdürüyor. Belediyemiz aşırı yağışlardan olumsuz etkilenilen bölgelerde yoğun şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Gece saatlerinde başlayan ve İzmir’in her noktasında taşkınlara yol açan aşırı yağışlar Torbalı’da da etkili oldu. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için gece saatlerinden beri teyakkuza geçen hizmet ordumuz ilçenin dört bir noktasında çalışmalarını sürdürüyor” ifadelerine yer verildi.

BELEDİYE TEYAKKUZ HALİNDE

Belediye başkan yardımcısı Ali Yakupoğlu, yaptığı açıklamada, “Aşırı yağışlar nedeniyle yaşanan olumsuzluklara karşı ekiplerimiz, İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleriyle birlikte sahada teyakkuz halindeler. Vatandaşlarımızdan isteğimiz mümkün olmadıkça evlerimizden dışarıya çıkmamalarıdır. Sorun yaşayan vatandaşlarımız 0232 856 66 66 numaralı telefondan ve 0535 018 5353 numaralı Whatsapp hattından ayrıca kurumsal sosyal medya hesaplarımızdan Hemşehrim İletişim Merkezimize ulaşabilirler” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ