Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

İpekli de Ankara’da!

İpekli de Ankara’da!

CHP Torbalı İlçe Örgütü’nde ilçe başkanlığı bilmecesi sürüyor. Dün akşam saat 17:00’de Övünç Demir’in İlçe Başkanı olarak açıklanacağı haberleri üzerine Belediye Başkanı Mithat Tekin ve bazı meclis üyeleri İl Başkanlığı’na giderek itiraz ettiler. İstifa seçeneğini de masaya yatıran Mithat Tekin apar topar Ankara’ya çağrıldı. Ankara’ya Torbalı’dan 4 kişilik bir ekip gitti. Ekipte Mithat Tekin, Sefer İpekli, Cevdet Sardık ve Hüseyin Aslan bulunuyor.

ANKARA’DAN TORBALI’YA ÖZKAN YILDIZ TALİMATI

Ankara’da Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile görüşen Torbalı heyeti, Genel Merkez’in talebi ile Torbalı’ya talimat gönderdi. Görüşmede esnasında Torbalı Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’nü arayan Mithat Tekin, Özkan Yıldız’ın göreve iade yazısının yazılmasını istedi. Göreve iade yazısı Belediye Başkanvekili İlker Yıldız’ın imzası ile tebliği edildi.

İLÇE BAŞKANLIĞI İÇİN PAZARLIKLAR SÜRÜYOR

Özkan Yıldız konusunda Genel Merkez’in talebini yerine getiren Belediye Başkanı Mithat Tekin, İlçe Başkanlığı konusunda da kendi istediği ismin atanmasını talep ediyor. Cebinde Yıldız Sivrikaya ismi ile Ankara’ya giden Mithat Tekin’in ikinci seçeneği Yıldırım Baytekin. Belediye meclis üyelerinin İlçe Başkanı olmasına Genel Merkez tarafından sıcak bakılmaması durumunda ise eski İlçe Başkanı Faruk Akpınar ile Levent Şenyüz seçenekleri masada duruyor. CHP Genel Merkezi’nin Övünç Demir kararında ısrar edip etmeyeceği görüşmelerin sonunda belli olacak.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ