Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Günaydın’dan Demir’e yanıt

Günaydın’dan Demir’e yanıt

Torbalı’nın birçok köy ve mahallesine doğalgaz kazandıran AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, muhtarların ilgisizliği nedeniyle Pancar’ın bu hizmetten mahrum kaldığını belirtmişti. Günaydın’ın bu açıklamasına sosyal medyadan yanıt veren CHP İlçe Başkanı Övünç Demir, Pancar’lı muhtarları savundu. Demir’in açıklamalarına yanıt veren AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Sosyal medyadan ahkam keseceğinize iş yapın, Torbalı’nın yollarının hali ortada. Taş olun baş yarın” dedi.

“KÖYLERİNDE DOĞALGAZ OLAN TEK İLEÇYİZ”

Günaydın, yaptığı açıklamada, “CHP’nin Sayın İlçe Başkanı bir açıklama yaparak, Torbalı’daki muhtarlarımızın mahallelerindeki sorunlarının çözümü için gösterdiğimiz çabaları eleştirmiş. Torbalı’nın köylerine kadar doğalgaz ulaştırmamızdan rahatsız olmuş. Türkiye’de köylerinde doğalgaz olan tek ilçe olan Torbalı’nın bu manada geldiği nokta şahsını tedirgin etmiş. Öncelikle şunu net bir şekilde belirtmek istiyorum. Biz bu milletin efendisi değiliz, biz bu milletin hizmetkarıyız. Bizim başkalarıyla aramızdaki fark budur.” Dedi.

“MUHTARLARIMIZIN BAŞIMIZIN ÜZERİNDE YERİ VAR”

Torbalı’daki tüm muhtarlarımızın başımızın üzerinde yeri vardır diyen Günaydın, “Mahallesinde yaşayan her bireyin, sağlığının takibinden temel ihtiyaçlarının karşılanmasına kadar, her konuda ilgili birimlere yol gösteren, onlarla birlikte gece gündüz çalışan muhtarlarımızın her daim yanında olmaya devam edeceğiz. CHP’nin Sayın İlçe Başkanı’na da tavsiyem, muhtarlarımızın kendilerine ilettikleri sorunlarla ilgilenmeleridir. İlçemizin tüm mahallelerindeki hemen hemen bütün sokakların hali içler acısı. Torbalı, Türkiye’de en kötü yollara sahip ilçe durumuna geldi. Bu da sizin temsilcisi olduğunuz partinin yönettiği İzmir Büyükşehir Belediyesi sayesinde oldu. İnsanlarımız bir metre asfalta muhtaç hale geldi. Araçlarda alt takım kalmadı, çukurlar sayesinde her gün onlarca vatandaşımızın aracının lastikleri yarılıyor. Siz bunlar için ne yapıyorsunuz? Taş olun, baş yarın. Boş boş konuşup sosyal medyadan ahkam keseceğinize iş yapın. Yolların asfaltlanmasını sağlayın” dedi.

“SİYASİ ADAP BİLMEYEN KENDİSİDİR”

Övünç Demir’e sert sözlerle yanıt veren Günaydın, “CHP’nin Sayın İlçe Başkanı açıklamasında devlet terbiyesinden, siyaset tecrübesinden de bahsetmiş. Kişi, kendinden bilir işi. Herhalde tecrübesizlik ve adap bilmeme kısmında kendisinden bahsediyor. Ben hem devlet hizmetinde çalışmış hem de siyasette tabandan gelmiş bir kişi olarak bu sözlerin muhatabı değilim. TBMM’de Parlamenter Danışmanlığı yaptım, siyasette de mahalle teşkilatlarında, gençlik kollarında yoğrula yoğrula bu zamanlara geldim. Siyasetçi ateş gibi parlayıp herkesi ve her şeyi yakan değil, toprak gibi sükunet ve tahammülle herkese bağrını açan bir mahiyette olmalıdır. Benim şiarım budur. Kendisine de tavsiyem budur” dedi.

“İNSANI KİBİR VE GURUR YIKAR”

Siyasette insanı kibir ve gurur yıkar, millete tepeden bakmak yıkar diyen AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Makam ve mevki üzerinden başı ve gözü dönen, kendisini kaybedip büyüklük taslamaya başlayan kişi kaybeder. Kendisi henüz yolun başındadır. Külhanbeyi tavırlar, kibirli sözler bir ilçe başkanına yakışmamaktadır.  Gündelik siyasi çekişmelerin girdabına kapılmak, siyaseti demokratik bir yarış ve rekabet olmaktan çıkarır, siyaseti bir kavga alanı haline getirir. Polemik üretmek, demagoji yapmak, dedikodu yaymak, kutuplaşmayı, ayrımcılığı teşvik ve tahrik etmek biz siyasetçilere yakışmaz. Millet bizi izliyor, doğruyu yanlışı, hakikati ve yalanı ince ferasetiyle takdir ediyor. Biz eğriye eğri, doğruya doğru demeye devam edeceğiz. Biz bu millet için çalışmaya, gayret etmeye, sahada olmaya, ter dökmeye devam edeceğiz. Bizim tarzımız da, farkımız da budur” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ