Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

İyi Parti yerel seçime hazır

İyi Parti yerel seçime hazır

İyi Parti’nin kuruluşundan bu yana partide önemli kademelerde görev yapan, son olarak İlçe Başkanlığı görevinden ayrılarak Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayan Ahmet Künarlıoğlu, resmi adaylık başvurusunu İyi Parti Torbalı İlçe Başkanlığı’na yaptı. Ailesiyle beraber aday adaylığı dosyasını İlçe Başkanı Salih Korkmaz’a teslim eden Künarlıoğlu’nu parti teşkilatı da yalnız bırakmadı.

PARTİ TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR ETTİ

Yerel seçime hür ve müstakil olarak girme kararı alan İyi Parti’de daha önce belediye başkan aday adaylığını duyuran Ahmet Künarlıoğlu resmi başvurusunu gerçekleştirdi. Partililerin de yoğun ilgi gösterdiği dosya teslim töreninde konuşan Künarlıoğlu, “Partimizin kuruluşundan bu yana birçok görevde bulundum. Geçtiğimiz aya kadar İlçe Başkanı olarak görev yaptığım partimde bugün Belediye Başkan Aday Adayı olarak karşınızdayım. Beni yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

KÜNARLIOĞLU, “KAZANACAĞIMIZA EMİNİM”

İyi Parti Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Künarlıoğlu, “Bu teşkilat kurulduğu günden bu yana hep bir aile gibi olduk. Çok mutluyum, inançlıyım, inanmak başarmanın yarısıdır. Biz yarısını tamamladık, kalan diğer yarısını da sizlerle birlikte tamamlayacağız. Kazanacağımıza eminim. Torbalı için en doğru ve en güçlü adayın bizim partimizden çıkacağına da eminim. Torbalı ne genel iktidar partisine ne de yerel iktidar partisine mecbur değil. Biz burada İyi Parti olarak yeni bir yol açıyoruz. Diğer aday adayı arkadaşımız da genç bir kardeşimiz. Adayımız kim olursa olsun yerel seçimleri kazanıp ilçemize hizmet edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ