Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı’da Hamza Dağ rüzgarı

Torbalı’da Hamza Dağ rüzgarı

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, Torbalı’ya geldi. Ticaret Odası’nda oda başkanları ile bir toplantı gerçekleştiren Dağ, ardından Tepeköy Mahallesi esnaflarını ziyaret etti.

Torbalı’da bugün Hamza Dağ rüzgarı esti. Cumhur İttifakı Torbalı Belediye Başkan adayı Özgür Erman Çağlar ile birlikte Torbalı Ticaret Odası’nda oda başkanları ile bir araya gelen Dağ, ardından Tepeköy Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bire araya geldi. Oda başkanları Torbalı’nın sorun, istek ve taleplerinden oluşan bir dosyayı Dağ’a teslim ederek, yerel seçimlerde başarı dileklerini ilettiler. Hamza Dağ’a Torbalı programında AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük ve MHP Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar da eşlik etti.

KAYA: “BÜYÜKŞEHİRDE HAMZA DAĞ, TORBALI’DA ÖZGÜR ERMAN ÇAĞLAR”

Torbalı Ticaret Odası’nda gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Abdulvahap Olgun, “Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayımız sayın Hamza Dağ’a ve Torbalı Belediye Başkan adayımız sayın Özgür Erman Çağlar’a 31 Mart yerel seçimlerinde başarılar diliyorum” dedi. Torbalı Esnaf Odası Başkanı Halil Gülcü ve Torbalı Şoförler Odası Başkanı Muhammet Yavaş da bir selamlama konuşması yaparak başarı dileklerini ilettiler. AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, “Bizim Torbalı’da bir sloganımız var, Torbalı bilir gerçek belediyecilik AK Parti’dir. 2014-2019 döneminde Adnan Yaşar Görmez başkanımızla kamu ve yerel hizmetler noktasında Torbalı’mıza sayısız hizmet ve eser kazandırdık. Tabi Torbalı’mıza kazandırdığımız bu hizmetlerde Büyükşehir Belediye Başkan adayımız sayın Hamza Dağ’ın da önemli katkıları oldu. Torbalı hızla büyüyor, İzmir’in gelirinin çok büyük bir kısmını sağlayan Torbalı’ya maalesef CHP’li Büyükşehir Belediyesi ve Torbalı Belediyesi 5 yıldır el uzatmıyor, hep uzaktan bakıyorlar. Bizim adaylarımız burada sizler onları tanıyorsunuz, onlar da sizleri tanıyor. CHP’nin adayları da buraya gelecek ne sizleri onları tanırsınız, ne de onlar sizi tanır bilir. Onu yapacağız, bunu edeceğiz diyecekler sizlere, biz ise yaptıklarımızı gösteriyoruz. Torbalı’nın daha büyük hizmet ve yatırımlara kavuşması için sizlerden Büyükşehir Belediyesi’nde Hamza Dağ başkanımıza, Torbalı’da da Özgür Erman Çağlar kardeşimize desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

ÇAĞLAR: “İLÇEMİZİN SORUNLARINA VAKIFIZ, ÇÖZÜM İÇİN DE HAZIRIZ”

Torbalı Ticaret Odası’nda oda başkanlarının katılımı ile gerçekleşen toplantıda konuşan Torbalı Belediye Başkan adayı Özgür Erman Çağlar, “Genel Başkan Yardımcımız ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayımız sayın Hamza Dağ, Torbalı’nın da yakından tanıdığı bir isim. 31 Mart yerel seçimlerinde kendisine en büyük desteği verecek ilçelerin başında Torbalı geliyor. Bizler de saha çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yaklaşık 20 yıldır Torbalı’da aktif siyaset yapıyoruz, ilçemizin sorunlarıyla ilgili değerli oda başkanlarımızla beraber uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. İlçemizin sorunlarına vakıfız, çözüm önerilerimiz de hazır. Torbalı’da yerel ve genel iktidarı bir araya getirerek kamu ve yerel hizmetler noktasında hız kesmeden çalışmak istiyoruz. Biz bunu daha önce 2014 ve 2019 yılları arasında değerli ağabeyim Adnan Yaşar Görmez ile yaptık. Allah’ın izniyle yine yapacağız. İzmir’de Hamza Dağ başkanımızla İzmir’in dağ gibi büyümüş sorunlarını çözeceğimize inanıyoruz” dedi.

DAĞ: “ÜÇLÜ OLSUN, GÜÇLÜ OLSUN”

İzmir ve Torbalı’da yeni bir hikaye yazmak için yola çıktıklarını belirten Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, “Burada yapılan tüm hizmetlerde bölgemizin milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın çok büyük emekleri var. Bizler de Ankara’da üzerimize ne düştüyse karınca kararınca katkıda bulunduk. Torbalı bu konuda çok şanslı Kaya gibi çalışan bir vekili var. Bizim bir sloganımız var, üçlü olsun güçlü olsun. İkili olunca Torbalı’da neler yaptığımızı gördünüz. 2014-2019 yılları arasında merkezi ve yerel iktidarı bir araya getirdik ilçemize çok önemli hizmetler kazandırdık. Şimdi Büyükşehir Belediyesi’ni de ekleyip yerel ve genel iktidarı bir kez daha buluşturalım ve hem İzmir’de hem de Torbalı’da yeni bir hikaye yazalım” dedi.

SUYA YÜZDE 50 NDİRİM, ULAŞIMA 90 DAKİKA UYGULAMASI

Gittikleri her ilçede kendilerine iletilen sorunların Büyükşehir merkezli olduğunu ifade eden Dağ, “Bize iletilen sorunlara baktığımız zaman hem İZSU topu DSİ’ye atmış, Büyükşehir topu Karayolları’na atmış, sorun bir türlü çözülememiş. Ben göreve geldiğim zaman hükümetin ve Büyükşehir Belediyesi’nin bürokratlarını da yanıma alıp size geleceğim. İlettiğiniz her sorununun talimatını hemen orada vereceğim. Kimse topu birbirine atamayacak. Bu uyumlu çalışma ile İzmir’in tüm sorunlarını çok kısa bir sürede aşarız. İzmir’in ve Torbalı’nın kaybedecek 5 yılı yok. Makyajla, imajla vakit kaybetme lüksümüz yok. Ben de, Özgür kardeşim de sadece belediye başkanı olmaya değil, İzmir ve Torbalı’nın şehr-ül emini olmaya talibiz. Yolu-kaldırımı zaten yaparız, bunun yanında hemşehrilerimizin diğer sorunlarıyla da yakından ilgileneceğiz. Bu şehrin sokaklarını bilen insanlar olarak, hemşehrilerimizin her zaman yanında olacağız, tüm sorunları için belediye olarak elimizi taşın altına koymaya hazırız. Burada iki de söz vermek istiyorum, birincisi İzmir en pahalı suyu kullanan şehir oldu. Sizlere söz veriyorum 31 Mart’tan sonraki ilk belediye meclis toplantımızda İzmir’de suya yüzde 50 indirim yapacağız. İkincisi de 90 dakika uygulaması. Bu uygulamayı da İzmir’de hayata geçirip ulaşım maliyetlerinizi düşüreceğiz. Yapacağımız hizmet ve eserlerle İzmir’i dünyanın incisi yapacağız, bunu da 4 buçuk milyon İzmirli hemşehrilerimizle beraber yapacağız. Tarih bizi bekliyor, İzmir’in sokakları bizi bekliyor” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ