Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Alperenler Torbalı’da buluştu

Alperenler Torbalı’da buluştu

Alperen Ocakları Genel Başkanı Samet Bağcı, önceki gün Torbalı’ya bir ziyaret gerçekleştirerek ilçedeki Alperenler ile bir araya geldi

Alperen Ocakları Genel Başkanı Samet Bağcı ilçe ziyaretlerine Torbalı ile devam etti. Önceki gün ilçeye gelen Bağcı, Torbalı’daki Alperenler ile bir araya gelerek bir takım istişarelerde bulundu. Samet Bağcı’ya Torbalı ziyaretinde İzmir Alperenler Ocakları İl Başkanı Eyüp Kuzucu, Büyük Birlik Partisi İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz, BBP İzmir İl Teşkilat Başkanı Mustafa Eser de eşlik ettiler. Bağcı ve beraberindekileri Torbalı Alperen Ocakları Başkanı Halit Pala, BBP eski İlçe Başkanı İsmail Turan ve çok sayıda genç vatandaş karşıladı.

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Gerçekleşen toplantı sonrası bir açıklama yapan Torbalı Alperen Ocakları Başkanı Halit Pala, “Sayın genel başkanımızı ilçemizde ağırlamanın gururunu ve onurunu yaşadık. Değerli görüşlerini bizlerle paylaştı, hasbihal ettik. Bazı konularda fikir alışverişinde bulunduk. Bu nazik ziyareti nedeniyle kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“DAVAMIZIN NEFERİYİZ”

Büyük Birlik Partisi Torbalı eski İlçe Başkanı İsmail Turan da yaptığı açıklamada, “Alperenler olarak her zaman davamızın neferi olduk. Hakkı ve hakikatı savunmaya, bu yolda mücadele etmeye devam edeceğiz. sayın Genel Başkanımıza ve il başkanlarımıza ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ